Pruva Haber
Duyurular

Ahmet Bedri İnce Armatörler Birliği Onursal Başkanı seçildi

6 yılı aşkın bir süre Türk Armatörler Birliği Başkanlığı görevini yürüterek denizcilik sektörüne büyük katkılar sağlayan Ahmet Bedri İnce, Armatörler Birliği Onursal Başkanı olarak seçildi.

Ahmet Bedri İnce Armatörler Birliği Onursal Başkanı seçildi

26 Ağustos tarihinde Genel Kurulu’nu gerçekleştiren Türk Armatörler Birliği’nde bayrağı Cihan Ergenç’e devreden Ahmet Bedri İnce’yi Türk Armatörler Birliği Onursal Başkan olarak seçildi.

Türk Armatörler Birliği tarafından yapılan açıklamada, 7 Eylül tarihinde gerçekleştirilen ilk yönetim toplantısında, 6 yılı aşkın bir süre Türk Armatörler Birliği başkanlık görevini yürüten sektörün duayeni Ahmet Bedri İnce’nin Onursal Başkan olarak seçilmesine oy birliği ile karar verildiği belirtildi. 

Açıklamada ayrıca, Armatörler Birliği yeni başkanı Cihan Ergenç ve yeni yönetim kurulu tarafından 28 Eylül tarihinde düzenlenen bir törenle Ahmet Bedri İnce’ye anı objesi takdim edilidiği kaydedildi.

Armatörler Birliği tarafından Başkan Cihan Ergenç imzalı yapılan açıklama şöyle; 

“Türk Armatörler Birliğinin uzun yıllardır üyesi olan ve yine uzun yıllar yönetim kurulunda görev almış olan çok değerli başkanımız Sayın Ahmet Bedri İnce 6 yıllık Yönetim Kurulu Başkanlığı sonrasında görevini 26 Ağustos 2021 tarihinde Sayın Cihan Ergenç’e devretmiştir.

Sektörümüzde yeni kuşak nesillere de fırsat verilmesini öncelikleyen, yine onların bilgi, eğitim ve tecrübelerini geliştirerek kendilerini geleceğe hazırlamalarına imkan tanıyan bir yaklaşımla Sayın Ahmet Bedri İnce bayrağı kendisinden sonraki yöneticilere devretme kararı almıştır.

Yönetim Kurulu Başkanlığı süresince her zaman hem sektörümüze ve hem de bizlere kol kanat geren, birliğimizi koruyan, en önemli anlarda verdiği kararlarla bizleri her zaman doğruya yönlendiren, vizyonu ile geleceğe ışık tutan, doğruluğu ve dürüstlüğü şiar edinerek hepimize örnek olan, sektörümüzün duayenlerinden başkanımız Sayın Ahmet Bedri İnce Yönetim Kurulumuzun 7 Eylül 2021 tarihinde yapılan toplantısında oybirliğiyle Türk Armatörler Birliği Onursal Başkanı olarak seçilmiştir.

Ve bunun anısına yapılan sade ve küçük bir törenle 28 Eylül 2021 tarihinde Sayın İnce’ye Yönetim Kurulumuz tarafından bir anı objesi takdim edilmiştir.

Bu vesileyle Onursal Başkanımız Sayın Ahmet Bedri İnce sektörümüzün çınar ağacı olarak bundan sonraki dönemde de engin tecrübesi, bilgisi ile bizlerin yanında olmaya ve sektörümüze hizmete devam edecektir.”

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Denizcilik Genel Müdürlüğü’nden sınav duyurusu

pruvahaber2021

Meslek Şehitlerini Anma ve Kılavuz Kaptanlar Haftası etkinlikleri başladı

pruvahaber2021

DENİZ VE HAVA TAŞITLARINA İHRACAT HÜKMÜNDE KUMANYA VE İHRAKİYE TESLİMLERİ İLE İLGİLİ YENİ GENELGE YÜRÜRLÜĞE GİRDİ

pruvahaber2021

Denizcilik Genel Müdürlüğü’nde yeni atamalar!

pruvahaber2021

KOSDER Yönetı̇m Kurulu’nda görev dağılımı yapıldı

pruvahaber2021

Türk Uzakyol Gemi Kaptanları Derneği’nde genel kurul hazırlığı

pruvahaber2021

Denizcilik Sektöründe Normalleşme Kararları Açıklandı

pruvahaber2021

MOST Bodrum için geri sayım başladı

pruvahaber2021

Ege Gümrük ve Dış Ticaret Müdürlüğünde Görev Değişimi

pruvahaber2021