Pruva Haber
Etkinlikler

Aquamasters Yüzme Şampiyonaları Marmaris’te

12. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası, Setur Marinaları sponsorluğunda 28 Mayıs Cuma günü eşsiz bir doğaya sahip olan Marmaris’te düzenlenecek.

12.’si gerçekleştirilen Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası, Marmaris’te yeşil ile mavinin buluştuğu noktada, yüzlerce deniz ve yüzme sevdalısını bir araya getiriyor. Setur Marinaları şampiyonaya verdiği destekle 28 Mayıs günü seri olarak gerçekleştirilecek yarışlardan birini de ismiyle sahipleniyor. Yüzücülerin 1000 metrelik parkurda tamamlayacağı Setur Marinas Açık Su Yüzme Şampiyonası saat 13.30’da düzenlenecek. 

“Ortak tutkumuz; suya olan sevgimiz” sloganıyla, yüzme sporunu her yaştan insana sevdirmek amacıyla düzenlenen yarışma, açık su yüzme branşı için mükemmel bir coğrafyada harika bir su sıcaklığında gerçekleştiriliyor. Denizi ve doğasıyla en güzel noktalardan biri olan Marmaris İçmeler’deki Martı Resort Hotel önünden start alan yarışlara, yüzme sporuna gönül vermiş, yüzmeyi hayatının bir parçası olarak yaşayan her yaştan herkes katılabiliyor. Turnuvada 11 yaşından 85 yaşına kadar sporcular farklı yaş kategorilerinde bir arada yüzebiliyorlar, hatta üç nesil bir arada yüzen sporcular da bulunuyor. Bu heyecana ortak olmak isteyen yüzücüler için kayıtlar 17 Mayıs Pazartesi gününe dek devam ediyor. 

Yüzme sporunun her yaşta yapılabilecek özel bir spor olduğunu geniş kitlelere ulaştırabilmek ve deniz sevgisini aşılamak amacıyla Setur Marinaları, Akdeniz çanağının en kapsamlı yüzme şampiyonası olan Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları’nın 2015 yılından bu yana ana destekçisi ve şampiyonanın en çok ilgi gören yarışlarının isim sponsoru.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CNR Avrasya Boat Show ertelendi

pruvahaber2021

Liderlerin Pozitif Değişim için Büyük Buluşması

pruvahaber2021

470 Avrupa Şampiyonası tamamlandı

pruvahaber2021

”Türk bayrağı çeken armatör, devletin desteğini alıyor!”

pruvahaber2021

Deniz Kızları, Teos Marina’da bir araya gelecek

pruvahaber2021

SportsBoat Trofesi’nde sezon açıldı

pruvahaber2021

“Gemi aşçılığı” eğitimi düzenlendi!

pruvahaber2021

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GEMİ İNŞAATI VE DENİZCİLİK FAKÜLTESİ MEZUNİYET TÖRENİ DÜZENLENDİ

pruvahaber2021

Dünya Su Kaynaklarının Kontrollü Kullanımı Etkinliği

pruvahaber2021