Pruva Haber
İş Dünyası

İMEAK DTO Başkanı Tamer Kıran’dan Aliağa çıkarması

İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran ve Piri Reis Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Oral Erdoğan şube ziyareti kapsamında geldiği Aliağa da Şube Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şimşek, Meclis Başkanı İsmail Önal, yönetim kurulu ve üyelerle bir araya geldi. Odanın sorumluluk sahasındaki gelişmeleri ve üyelerin taleplerini dinleyen Kıran, yönetim olarak gerçekleştirdikleri çalışmaları da anlattı.

İMEAK DTO Başkanı Tamer Kıran’dan Aliağa çıkarması

İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, şube ziyareti kapsamında geldiği Aliağa’da İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şimşek, Meclis Başkanı İsmail Önal, yönetim kurulu ve üyelerle bir araya geldi. Odanın sorumluluk sahasındaki gelişmeleri ve üyelerin taleplerini dinleyen Başkan Kıran, yönetim olarak gerçekleştirdikleri çalışmaları da anlattı.  Yeni hizmet binasını inceleyen Başkan Tamer Kıran daha sonra şubenin sorumluluk sahasındaki gelişmeler hakkında bilgi aldı. Üyelerin taleplerini dinleyen Başkan Kıran gerekli notları alarak gereken çalışmaların yapılacağının sözünü verdi.  Ziyaretin ardından personele kolaylıklar dileyen Başkan Kıran, “Aliağa Şubemizin yeni hizmet binası gerçekten denizcilerimize yakışır bir yer oldu. Tekrar camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İMEAK DTO Aliağa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şimşek şunları ifade etti: “ Başkanımız Sayın Tamer Kıran ve Piri Reis Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Oral Erdoğan’ın bugün ki ziyaretleri bizleri onurlandırdı. Yeni hizmet binamızda karşıladığımız başkanımıza sorumluluk sahamızdaki gelişmeleri aktardık. Yönetim Kurulu ve üyelerimiz de taleplerini dile getirdi.  Yönetim Kurulu ve üyelerim adına bir kez daha Başkanımız Tamer Kıran’a ve Rektörümüz Oral Erdoğan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Günün anısına karşılıklı hediyeler takdim edilmesinin ardından, İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı Tamer Kıran ve Piri Reis Üniversitesi Rektörü Oral Erdoğan Aliağa’dan ayrıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SOCAR Türkiye’ye ‘Sıfır Atık Belgesi’

pruvahaber2021

İNGİLTERE, ULUSLARARASI KRUVAZİYER SEFERLERİNİ BAŞLATIYOR

pruvahaber2021

Cosco, Hamburg Limanı’nın yüzde 38 hissesini satın aldı

pruvahaber2021

PANDEMİ SONRASI AŞIRI TALEP LOJİSTİK SÜREÇLERİNİ ETKİLEYEBİLİR

pruvahaber2021

Güzelyalı Yat Limanı yenilendi

pruvahaber2021

Trenle tır kasası taşımacılığı yüzde 25 arttı

pruvahaber2021

Türk Loydu 65. Olağan Genel Kurulu gerçekleşti

pruvahaber2021

Çin’in yeni gemi siparişleri yüzde 227,2 arttı

pruvahaber2021

Denizcilik yakıtları üretiminde büyük artış

pruvahaber2021