Pruva Haber
Denizlerden

Kıyılarımızın güvenliği onlara emanet!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile KEGM Genel Müdürü Durmuş Ünüvar, vardiyadaki İstanbul Boğazı kılavuz kaptanlarını ziyaret etti.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ve KEGM Genel Müdürü Durmuş Ünüvar, vardiyadaki İstanbul Boğazı kılavuz kaptanları ile bayramlaşmak için KEGM Fahrettin Aksu Kılavuzluk İstasyonu’nu ziyaret etti.

Türk Kılavuz Kaptanlar Derneği sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda; ”Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sn. Adil Karaismailoğlu ve KEGM Genel Müdürü Sn. Durmuş Ünüvar, vardiyadaki İstanbul Boğazı kılavuz kaptanları ile bayramlaşmak için KEGM Fahrettin Aksu Kılavuzluk İstasyonu’nu ziyaret etmişlerdir. Klavuzluk idaremizin görevleri başındaki kılavuz kaptanları ziyaretinden ötürü meşlektaşlarımız adına teşekkür ederiz.” ifadeleri kullanıldı.

Bunun yanında Bakan Adil Karaismailoğlu, Harem Tahlisiye İstasyonu, İstinye VTS Merkezi ve Tahlisiye İstasyonu ile Kadıköy İnciburnu Klavuzluk İstasyonu’ndaki çalışanlarla bayramlaştı.

Adil Karaismailoğlu Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda; ”Kıyılarımızın can ve mal güvenliği onlara emanet” ifadelerini kullandı.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sualtı onlara emanet

pruvahaber2021

Deniz olmayan Manisa’da boğulma olayları artınca Valilik harekete geçti

pruvahaber2021

Haliç Tersanesi’nde üretilen deniz taksilerden ilki suya indi

pruvahaber2021

Doğu Akdeniz’deki fay kırığı deniz canlılarına yuva oldu

pruvahaber2021

Sürüklenerek batan gemiden sepetli vinçle tahliye operasyonu

pruvahaber2021

Mersin’de denizi kirleten gemiye 1 milyon 490 bin TL ceza

pruvahaber2021

Petrol sızıntısı Mersin sahillerini tehdit ediyor

pruvahaber2021

Zeytinburnu’nda karaya oturan gemide çalışma sırasında yangın çıktı

pruvahaber2021

Milli Takımlar belli oldu

pruvahaber2021