Pruva Haber
Duyurular

MOST Bodrum için geri sayım başladı

MOST Bodrum, 1-3 Ekim 2021 tarihlerinde Türkiye’nin 1 Numaralı Süper Yat Marinası Yalıkavak Marina’da unutulmaz bir mücadeleye ev sahipliği yapacak. Bu yıl 5’incisi gerçekleşecek olan turnuvanın heyecanı şimdiden başladı.

MOST Bodrum için geri sayım başladı

MOST Bodrum (Akdeniz Açık Deniz Sportif Balık Avı Turnuvası) 1-3 Ekim 2021 tarihlerinde Türkiye’nin 1 Numaralı Süper Yat Marinası Yalıkavak Marina’da unutulmaz bir mücadeleye ev sahipliği yapacak. Bu yıl 5’incisi gerçekleşecek olan turnuvanın heyecanı şimdiden başladı.

The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından “2020 En İyi Uluslararası Marina” ve “2018-2019 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ödüllerine layık görülen ve yine TYHA tarafından 5 Altın Çıpa ile derecelendirilen Yalıkavak Marina’nın ana sponsoru ve BITCI.com’un organizasyon sponsoru olduğu turnuva, 3 gün boyunca eşsiz bir yarışma deneyimi yaşatacak. Ulusal Amatör Balıkçılık Sirküleri ve merkezi Amerika’da bulunan ve geçtiğimiz yıl kuruluşunun 82. yılını kutlayan IGFA’nın (International Game Fish Association) kuralları çerçevesinde düzenlenen MOST Balık Avı Turnuvası’na 30 sportif balıkçı teknesiyle beraber toplam 200 yarışmacı katılacak.

İş dünyası kıyasıya yarışacak

Mekin Gözen (Gözen Havacılık YKB.), Turgut Konukoğlu (Sanko Holding), Mim. Sinan KURAN (KRN Mimarlık), Necmettin Yay (Seafari Balıkçılık CEO’su), Av. Erim Bener (Bener Hukuk Bürosu), Av. Can Özer (Özer Hukuk Bürosu), ve Dr. Serdar Günseren (IGFA Türkiye); hepsi kendi alanında uzman isimlerden oluşan yönetim kurulu üyeleri iş dünyasının ileri gelen isimlerini MOST Bodrum Balık Avı Turnuvasında bir araya getiriyor.

MOST Bodrum Balık Avı Turnuvasında; uygun donanımdaki tekneler, mavi kanat orkinos balığının yanı sıra bölgede bolca av veren diğer balık türlerini avlayacak, yakaladıkları balıkların boyları ve ağırlığına göre puan kazanacak. Balıkların denize sağlıklı olarak geri bırakılması ise yarışmacılara kazandırdıkları yüksek puanlarla büyük ödüle daha çok yaklaştıracak.

Yarışmanın en heyecanlı anlarını, canlı yayınlar ve anlık paylaşımlarla @mostbodrum instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Meslek Şehitlerini Anma ve Kılavuz Kaptanlar Haftası etkinlikleri başladı

pruvahaber2021

DEFMED Tekrar Erbayraktar Dedi

pruvahaber2021

Denizcilik Genel Müdürlüğü: İngilizce dil puanı şartı için e-YDS kabul ediliyor!

pruvahaber2021

Ahmet Bedri İnce Armatörler Birliği Onursal Başkanı seçildi

pruvahaber2021

Ufuk Teker, DEFAMED’in yeni başkanı oldu

pruvahaber2021

Ege Gümrük ve Dış Ticaret Müdürlüğünde Görev Değişimi

pruvahaber2021

KOSDER Yönetı̇m Kurulu’nda görev dağılımı yapıldı

pruvahaber2021

Denizcilik Genel Müdürlüğü’nde yeni atamalar!

pruvahaber2021

DENİZ TİCARETİNDE DİJİTAL DÖNEM!

pruvahaber2021