Pruva Haber
İş Dünyası

Yalıkavak, Monaco Yacht Show’da Türkiye’yi temsil edecek

Monaco Port Hercules’de gerçekleşecek dünyanın bir numaralı süper yat etkinliği olan Monaco Yacht Show 2021’de Türk yatçılık ve lüks turizm sektörünü temsil edecek.

Yalıkavak, Monaco Yacht Show'da Türkiye’yi temsil edecek

Dünya yatçılık sektörünün en prestijli kurumlarından The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından “2020 En İyi Uluslararası Marina” ve “2018-2019 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ödüllerine layık görülen ve yine TYHA tarafından 5 Altın Çıpa ve Türkiye’nin “5 Altın Çıpa Platin” (5 Gold Anchors Platinum) derecesi ile ödüllendirilen ilk marinası olan Yalıkavak Marina, 22-25 Eylül tarihlerinde Port Hercules’de gerçekleşecek Monaco Yacht Show 2021’de dünya yatçılık sektörünün profesyonelleri ve yat severlerle buluşacak.

Yalıkavak Marina’nın dünya sahnesinde Türk yatçılık turizminin elçisi olma vizyonu dahilinde tüm uluslararası etkinliklere aktif olarak katılma kararlılığını dile getiren Marina Direktörü Deniz Akaltan; “Yalıkavak Marina olarak, Türkiye’yi temsil etme vizyonumuzun bir parçası olarak dünya çapında önemli fuarlara katılmaya devam ediyoruz. Monaco Yacht Show, Türkiye’yi ve Yalıkavak Marina’yı, lüks yaşam stili tutkunları ve deniz aşıkları için bir numaralı destinasyon yapmak adına büyük fırsatlar sunuyor. Her yıl, Türkiye’nin göz alıcı mavi denizlerinde seyreden uluslararası teknelerin yanı sıra dünyanın dört bir yanından Bodrum’u ziyarete gelen turistlerden oluşan 2 milyon konuğumuza yüksek kaliteli hizmet sunuyoruz. Türkiye’nin Riviera’sı olarak bilinen Bodrum Yarımadası’nı ve Yalıkavak Marina’yı uluslararası platformlarda tanıtarak Türkiye’yi dünya çapında temsil etmeye devam ediyoruz’’ dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yapay zeka denizcilik sektöründe verimliliği artıracak: Akıllı Rotalama Yazılımı!

pruvahaber2021

Gemi inşada 326 patent başvurusu yapıldı

pruvahaber2021

E-ihracat küresel pazar yerleriyle yükselişte

pruvahaber2021

E-TİCARETTE EN ÇOK YAPILAN 20 HATA

pruvahaber2021

Karadeniz Holding’e Güney Afrika limanlarında izin çıktı

pruvahaber2021

Fransız denizcilik şirketine siber saldırı

pruvahaber2021

Yunan Navios’tan altı konteyner gemisi siparişi: Her biri 61 milyon dolar!

pruvahaber2021

Sigorta sektöründen aşı lojistiğinde büyük sınav

pruvahaber2021

Sefine, inşa ettiği dünyanın en büyük elektrikli feribotunu teslim etti

pruvahaber2021